Kontakt
CENTRALA

ul. Kłobucka 25
02-699 Warszawa

DZIAŁ ZAKUPÓW 
Tomasz Kozuń
Dyrektor działu zakupów
691-446-302
tomasz.kozun@gobarto.pl
Paweł Piekut
Z-ca dyrektora działu zakupów
691-446-302
pawel.piekut@gobarto.pl

DZIAŁ WSPARCIA SPRZEDAŻY 
Andrzej Pieńkowski
Kierownik DWS
691-447-375
andrzej.pienkowski@gobarto.pl

DZIAŁ LOGISTYKI I SPRZEDAŻY DETALICZNEJ 
Katarzyna Nowak
Dyrektor działu logistyki i sprzedaży detalicznej
600-900-758
katarzyna.nowak@gobarto.pl

Magdalena Russ
Manager ds. logistyki
668-443-150
magdalena.russ@gobarto.pl

Renata Olszańska
Manager ds. logistyki
691-446-362
renata.olszanska@gobarto.pl

Ewa Podczasi
Kierownik działu jakości dystrybucji
663-446-359
ewa.podczasi@gobarto.pl

Tomasz Papiewski
Dyrektor regionu radomskiego i lubelskiego
691-446-346
tomasz.papiewski@gobarto.pl

Sławomir Kopczyński
Dyrektor ds. rynku HoReCa
663-446-354
slawomir.kopczynski@gobarto.pl

Marcin Wowczyk
Dyrektor ds. exportu
531-981-725
marcin.wowczuk@gobarto.pl

REGION MAZOWSZE 
Infolinia 22 319 94 99

Centrum Dystrybucji Ząbki 
ul. Piłsudskiego 180
05-091 Ząbki

Sylwia Rachoń
Dyrektor Zarządzający CD Ząbki
668-443-145
sylwia.rachon@gobarto.pl

Arkadiusz Szwed
Kierownik CD  Ząbki
691-446-324
arkadiusz.szwed@gobarto.pl

Centrum Dystrybucji Krakowiaków
ul. Krakowiaków 54
02-255 Warszawa

Łukasz Kowalec
Dyrektor Zarządzający CD Krakowiaków
662-276-000
lukasz.kowalec@gobarto.pl

Dorota Pietraszek
Kierownik CD Krakowiaków
668-138-550
dorota.pietraszek@gobarto.pl

Konrad Szczepański
Sales Manager CD Krakowiaków
608-615-831
konrad.szczepanski@gobarto.pl

REGION MAŁOPOLSKA 
Centrum Dystrybucji Kraków
ul. Cystersów 22
31-553 Kraków
Infolinia: 12 290 22 88/12 290 22 56 Fax :12 290 22 89

Krzysztof Mączeński
Dyrektor Zarządzajacy CD Kraków
663-450-079
krzysztof.maczenski@gobarto.pl

Rafał Klimek
Kierownik CD Kraków
691-446-417
rafał.klimek@gobarto.pl

REGION ŚLĄSK 
Centrum Dystrybucji Katowice
ul. Obroki 130
40-833 Katowice
infolinia :32 359 42 72 / 32 359 42 73 / Fax 32 359 42 67

Piotr Kobylak
Dyrektor Zarządzający CD Katowice
663-446-377
piotr.kobylak@gobarto.pl

Jarosław Gala
Kierownik CD Katowice
691-446-407
jaroslaw.gala@gobarto.pl

REGION WIELKOPOLSKA 
Centrum Dystrybucji Poznań
ul. Chemiczna 2
60-101 Poznań
infiolinia: 61 878 04 55, 61 878 04 66 Fax 61 815 02 66 

Tomasz Liske
Dyrektor Zarządzający CD Poznań
661-807-617
tomasz.liske@gobarto.pl

Jarosław Nowakowski
Kierownik CD Katowice
663-446-384
jaroslaw.nowakowski@gobarto.pl
 
Klaudia Kordylewska
Manager logistyki i sprzedaży  CD Poznań
661-807-616

REGION WARMIA  I MAZURY
Centrum Dystrybucji Olsztyn
ul. Lubelska 44d
10-407 Olsztyn
infolinia :89 670 08 60

Janusz Piórkowski
Dyrektor Zarządzający CD Olsztyn
691-446-304
janusz.piorkowski@gobarto.pl

REGION POMORZE
Centrum Dystrybucji Gdańsk
ul. Wodnika 50
80-299 Gdańsk
infolinia : 58 778 95 30 wew 3

Łukasz Tymoszuk
Dyrektor Zarządzający CD Gdańsk
691-446-432
lukasz.tymoszuk@gobarto.pl

Piotr Witkowski
Kierownik CD Gdańsk
691-450-013
piotr.witkowski@gobarto.pl

REGION RADOMSKIE 
Centrum Dystrybucji Radom
ul. Lubelska 65
26-600 Radom
infolinia:

Monika Papiewska
Dyrektor Zarządzający CD Radom
691-446-340
monika.papiewska@gobarto.pl

Marcin Ausbiter
Kierownik CD Radom
691-446-365
marcin.ausbiter@gobarto.pl

Grzegorz Kowalczyk
Manager Sprzedaży
663-446-367
grzegorz.kowalczyk@gobarto.pl

REGION LUBELSKIE 
Centrum Dystrybucji Lublin
ul. Elizówka 65  
21-003 Lublin
infolinia : 81 460 55 67
Piotr Poznański
Dyrektor Zarządzający CD Lublin
691-440-774
piotr.poznanski@gobarto.pl

Michał Hryć
Kierownik CD Lublin
663-417-177
michal.hryc@gobarto.pl

BEKPOL
ul. Wysockiego 17
58-300 Wałbrzych
infolinia: 74 666 58 62/64/65

Bartosz Świętek
Dyrektor Handlowy
504-016-183
bartek@bekpol.pl

Szymon Tadowski
Kierownik CD
504-016-419
szymon@bekpol.pl

JAMA WAŁBRZYCH
ul. Wysockiego 17
58-300 Wałbrzych
infolinia: 509 891 371 / 664 017 824

Mateusz Kozłowski
Kierownik CD Wałbrzych
665-127-785
mateuszkozlowski@jama-drob.pl

Sylwia Kłosek
Sales Manager CD Wałbrzych
502-710-645
sylwiaklosek@jama-drob.pl
 
Grzegorz Krajewski
Manager ds. Exportu
502-268-050
grzegorzkrajewski@jama-drob.pl

JAMA NYSA
ul. Otmuchowska 44d
48-300 Nysa
infolinia: 77 433-87-09/ 77 420-56-50

Katarzyna Surma
Kierownik CD Nysa
784-937-505
katarzynasurma@jama-drob.pl

Mariusz Lewiński
Sales Manager CD Nysa
784-356-461
mariuszlewinski@jama-drob.pl